האם מתאים לי דלקן אוניברסלי? – למי הוא מיועד 

חברות גדולות אשר מספקות לעובדים שלהם רכבים צריכות להתמודד עם מעקב אחר צריכת הדלק שלהם דבר אשר דורש לפחות אדם אחד שישב וינהל להם את אחזקת רכב , הוצאות תדלוק , התעסקות גדולה מאד עם ניירת , שמירת קבלות מהעובדים , מה שיוצר הרבה מאד בלאגן ובלבול .
באמצעות שימוש בדלקן אוניברסלי מספר הבעיות של החברה מצטצמצם !
והאתגר הכל כך מסובך הופך להיות להרבה יותר פשוט!
אז כדי לדעת האם דלקן אוניברסלי מתאים לכן נרחיב במאמר הזה

התועלת של שימוש בדלקן אוניברסלי

השימוש בדלקן אוניברסלי כל כך נגיש וכל כך פשוט שלא תאמינו שעד היום לא השתמשתם בו , ראשית תהליך התדלוק פשוט ביותר סך הכל נכנסים לתחנת דלק שאותה אנו רוצים פותחים ,  את מיכל הדלק ומכניסים את פיית התדלוק ומתחילים לתדלק!
אין צורך להיסחב עם אשראי או מזומן אין כל צורך לזכור קוד סודי או להכנס לחנות הנוחות ולשלם למתדלק , הפעולה נעשת על ידכם באופן עצמאי , פשוט , מהיר , קליל!

כמו כן באמצעות שימוש בדלקן אוניברסלי תהיה לכם בקרה ושליטה על הוצאות התדלוק , בסוף כל חודש תשלח לכם חשבונית אחת מרוכזת ומפורטת בצורה קלילה ופשוטה על כל תדלוק ותדלוק שלכם עם פירוט על כמות הדלק , היכן תודלק הרכב , מספר הרכב ועוד .. כל זאת על מנת לתת לכם בקרה על צריכת הדלק ובכך להוביל לחסכון , חישוב הוצאות התדלוק בצורה פשוטה.

באמצעות שיטות אלו בעלי חברות גדולות אשר מחזיקות ציי ענק של רכבים יוכלו לשלוט על הוצאות התדלוק שלהם בצורה קלילה , נוחה , מבלי לבזבז על זה יותר מידי זמן ומשאבים נוספים. חברות גדולות כבר זיהו את הפוטנציאל האדיר שבדלקן האוניברסלי והצטרפו למהפכה , כיום השימוש בדלקן אוניברסלי נעשה שכיח ביותר בקרב חברות ולקוחות פרטיים.

 

דלקן אוניברסלי – האם הוא מתאים לכל סוג רכב?

האם ניתן להתקין דלקן אוניברסלי לכל רכב ? גם לפרטי? או שהוא מיועד רק לרכבים מסחריים?
ניתן להתקין התקן של תדלוק אוניברסלי לכל סוג של רכב !!
רכבים פרטיים , מסחריים , רכבי חברה , רכב של צי רכבים לכל אלו ניתן להתקין את ההתקן האוניברסלי בקלות ללא כל מאמץ!באמצעות התקנת התקן אוניברסלי לרכב יוכל בעל הרכב ליהנות ממספר רחב מאד של יתרונות למשל חיסכון בכסף , חסכון  בזמן , פעולת תדלוק קלה יותר ועוד שלל יתרונות שיש להתקן אוניברסלי.

 

האם זה מסובך לעבור להתקן אוניברסלי ?

המעבר להתקן אוניברסלי הוא דיי פשוט ואף נוח יותר , רבים מופתעים לגלות כמה זה פשוט ונוח סך הכל צריך לרכוש הסכם תדלוק עם אחת מחברות פז, דור אלון, סונול, סדש, דלק, תן או אחת מהחברות דלק הקטנות בארץ , השלב השני זה להתקין התקן טבעתי על פיית התדלוק , עליכם לקחת איש מקצוע מנוסה ומוסמך שיתקין לכם את הטבעת של התקן אוניברסלי ועל ידי התקנת הטבעת תוכלו להשתמש בהתקן תדלוק אוטומטי בתחנות הדלק השונות . 

חשוב לציין שברגע שהתקנתם את ההתקן האוניברסלי הוא בבעלות שלכם!!
וההתקן מקושר לרכב שבו התקנתם אותו בלבד!!

 

האם מסובך לתדלק עם התקן אוניברסלי?

לגמרי לא!!!
השימוש בדלקן אוניברסלי מקל לגמרי את תהליך התדלוק כולו , כל שעליכם לעשות
הוא להגיע לתחנת דלק קרובה , לגמרי איזה שתרצו ולהגיע למשאבה שיש בה תדלוק באמצעות התקן אוניברסלי , על פי החוק החל מ2018 כל תחנת דלק חייבת בהתקן שכזה , במידה ונתקלתם בבעיה פנו לעובד התחנה!
מצאתם התקן כזה? נפלא! , פשוט הכניסו את פיית תדלוק ותדלקו לפי הצורך שלכם!

סיימתם לתדלק? מעולה! , כל מה שאתם צריכים לעשות זה להוציא את פיית הדלק מפיית התדלוק ולהחזיר אותה למקום שלה ולקחת את החשבונית שלכם מהמקום המיועד אבל אתם לגמרי לא חייבים לזכור לקחת את החשבונית !
בסוף החודש הכל מופיע  בתוך חשבונית אחת מפורטת ומרוכזת עם כל הוצאות התדלוק , היכן תדלקתם , וכל המידע שאתם צריכים על הוצאות התדלוק שלכם.
מכאן נשאר לכם רק להמשיך את הנסיעה שלכם ולהגיע לתחנה מחדש שתצטרכו עוד דלק.
הכל כל כך פשוט , מהיר , זמין ונוח בשימוש בדלקן האוניברסלי ולכן כל כך כדאי להתקין אותו ברכב שלכם!