בעל עסק? – דלקן אוניברסלי הפתרון המושלם לעסק שלך!

כל בעל עסק יודע שמלבד העיסוקים הרבים שעסק מתמודד איתם במידה והוא מחזיק רכב יש המון המון פעילויות שוטפות שעליו לבצע כמו למשל טסט , תחזוקת הרכב ובדיקתו במוסך , לעשות טיפולים מידי פעם וכן כמובן לתדלק אותו!
בזכות התקן דלקן אוניברסלי פעולה אחת מתבטלת והם יכולים לתדלק בכל תחנה דלק שהם חפצים במחיר אחיד!! בסופי חודש הם מקבלים פירוט מסודר על הוצאות התדלוק שלהם בצורה קלה ופשוטה להבנה .
על כל זה ועוד יתרונות של הדלקן לבעלי עסקים נדבר במאמר הבא.

הצורך של עסקים בהתקן אוניברסלי

כל עסק זקוק להתקן תדלוק אוניברסלי עם התפתחות הטכנולוגיה ובפרוץ ינואר 2018 באמצעות משרד התחבורה בארץ , התרחש מהפך בענף התדלוק ומעתה צורת התדלוק השתנתה לחלוטין ונעשתה קלילה יותר , פשוטה ונגישה, המהפך השפיע ומשפיע רבות על בעלי עסקים שכן מעכשיו הם יכולים לתדלק את הרכב של העבודה בצורה פשוטה וקלה , חסכונית בזמן ובכסף והשיא – אין צורך להתעסק בקבלות וחישוב חשבוניות , הכל מופיע בסוף חודש בחשבונית אחת מפורטת ומלאה הקלה להבנה .  

היכן ניתן לתדלק?

בזכות ההתקן האוניברסלי פעולת התדלוק נעשת הרבה יותר פשוטה ובמקום לבזבז זמן בחיפוש אחר תחנת דלק מתאימה , ניתן לתדלק בכל תחנה הנקראת לעיני הנהג , כל עוד היא בהסדר עם החברה , חשוב לציין שכמעט רוב החברות נמצאות בהסדר וכמעט אין תחנות דלק שאי אפשר לתדלק בהם , החברות שבהסדר : סונול , פז , דלק , “טן” , סדש ודיזול .
היתרון המשמעותי שכל עובד יכול לתדלק בתחנות הללו איפה שרק יחפוץ , בשונה מדלקן רגיל שהיה יכול לתדלק רק בתחנות ספציפיות שהיה לו איתם הסכם שירות , כך שאם עובד החברה נמצא בצפון הוא יהיה רשאי לתדלק בכל איזור ואיזור ללא שום תלות במיקום גאוגרפי , כמו כן הדלקן האוניברסלי פתח את התחרות עם התחנות דלק היותר קטנות דבר אשר מועיל מאוד לבעל העסק בחיסכון. 

זמני התדלוק מתקצרים

בעלי החברות הקטנות ועובדיהם בוחרים בתחנת הדלק הרצויה להם בקלות ומבלי להכניס את שיקולי התדלוק בחברה ספציפית כפי שעשו בעבר במסגרת תכנון הנסיעה. הרכב שנושא את טבעת ההתקן האוניברסלי, מתחבר למשאבה התואמת שנמצאת בכל תחנה ובסיום התדלוק, כל שנותר הוא להחזיר אותה למקום ולהמשיך בנסיעה. הדבר עוזר לחברה לקצר תהליכים הכרוכים בנהיגה ולשמור על התייעלות בזמנים שכה חשובה לה, על מנת לצמוח ולפתח את פעילותה.
מכיוון שעכשיו פעולת התדלוק נהפכה לפשוטה וקלה הרבה יותר החסכון המשמעותי ביותר הוא בזמני התדלוק וכידוע היום זמן =  כסף  , אז איך זה עובד?
סך הכל צריך להגיע לתחנה הקרובה שהוא רואה , להכנס אליה , להגיע למשאבה שיש בה תדלוק באמצעות התקן אוניברסלי , על פי החוק החל מ2018 כל תחנת דלק חייבת בהתקן שכזה , במידה ונתקלתם בבעיה פנו לעובד התחנה!
מצאתם התקן כזה? נפלא! , פשוט הכניסו את פיית תדלוק ותדלקו לפי הצורך שלכם!

סיימתם לתדלק? מצוין! , כל מה שאתם צריכים לעשות זה להוציא את פיית הדלק מפיית התדלוק ולהחזיר אותה למקום שלה ולקחת את החשבונית שלכם מהמקום המיועד אבל אתם לגמרי לא חייבים לזכור לקחת את החשבונית !

בעל העסק יכול לקבל בקרה בנושא התדלוק לעסק שלו 

בסוף כל חודש יתקבל דו”ח מפורט על כל ההוצאות התדלוק של בעל העסק בצורה קלה , מפורטת ומסודרת מה שיקל מאד על בעל העסק כיוון שיקבל פירוט מפורט על כל תדלוק ותדלוק וכמובן ייתן לו את המיקום , את העלויות של כל תדלוק , את הזמנים שבהם תדלק והכל בצורה מרוכזת וחודשית.
באמצעות חשבונית זאת תהיה לבעל העסק שליטה ובקרה מלאה על הוצאת התדלוק.
מה שייתן הקלה עוד יותר משמעותית לבעלי עסק אשר דורשות מהעובדים לאסוף להם קבלות , לחשב את הסכומים של כל החודש ולנהל את האופרציה הזאת ולקבל שליטה מלאה על התדלוק שלכם כמו כן מתקבלת תמונה רחבה יותר של השימוש שמתבצע ברכב .
וכמובן בקרה ושליטה , איפה אפשר לחסוך? האם השימוש הוא תקין?
דבר נוסף זה תנאי התשלום בהתאם לעסקה ולהסכם אתם נהנים מתנאי תשלום טובים .

בעלי עסקים קטנים? – דלקן אוניברסלי יאפשר לכם להגדיל את עסק שלכם

כולנו יודעים כמה חברות קטנות חשובות למשק בישראל ואיך התרומה שלהם עוזרת לנו הישראלים , באופן זה שאנו מעניקים להם הנגשה להתקן תדלוק אוניברסלי אנו מקדמים אותם ונותנים להם אפשרות לפרוח ולצמוח , כיוון שהתקן הדלקן האוניברסלי הופך את אופן התדלוק לפשוט , מהיר והכי חשוב לבעלי עסקים קטנים – ח ס כ ו נ י !
מהיום בעלי העסקים יסגרו חוזה  עם תנאים טובים הרבה יותר , לא יהיו מוגבלים לתחנה אחת ספציפית ויוכלו לתדלק היכן שרק רוצים , כמו כן הם יקבלו שירות תדלוק VIP – שירות תדלוק מלא ללא שום תוספת תשלום.
כמו כן על אף שהם עסק קטן הם יקבלו הנחות והטבות משמעותיות ביותר אשר יובילו אותם ןלחיסכון בכיס , עובדי החברה יתדלקו במהירות ובכך יתפנו לעבודתם מהר יותר 

לסיכום

התקן תדלוק אוניברסלי הוא הכרחי לכל בעל עסק באשר הוא , והוא נותן לעסק יתרונות גדולים ומשמעותיים ביותר כמו למשל בקרה על כל עסק התדלוק , בקרה על העובדים , הסדרים והטבות רבים , תדלוק קליל יותר , פשוט יותר ונוח.
רוצים גם??
נשמח להעניק לכם שירות כי לעסק שלכם מגיע הטוב ביותר!!