דלקן אוניברסלי – איך זה בדיוק עובד?

אז כדי להבין איך בדיוק מתדלקים בפועל שמגיעים לתחנות דלק הכנו לכם את המאמר הבא בוא אתם תמצאו את כל המידע על שיטת תדלוק החדשה עם הדלקן האוניברסלי , איך זה עובד? וגם את היתרונות בדלקן האוניברסלי .

הדלקן האוניברסלי לעומת הדלקן הרגיל

עם כניסת הרפורמה החדשה בשנת 2018 חויבו כל תחנות הדלק למיניהם בהתקנת עמדות תדלוק לבעלי דלקן אוניברסלי .
היתרונות העצומים של הדלקן האוניברסלי הוא פשוט מדהים,
הוא מאפשר לנו יכולת ניהול שוטפת ומבוקרת על כל הוצאות התדלוק שלנו והכל בצורה כל כך מפורטת וטובה שקל מאד להבין.
אבל מה בעצם ההבדל הגדול בין דלקן רגיל לאוניברסלי אתם בטח שואלים?
ההבדל הגדול והמהותי הוא שבדלקן רגיל ההגבלה היא רק לחברה אחת ואילו בשימוש בדלקן האוניברסלי ניתן לתדלק את הרכב בכל תחנה שרק נרצה כגון: דור אלון , סונול , מיקה , TEN , דיזל , פז ועוד… ניתן כל פעם לתדלק במקום לגמרי שונה ללא כל התחייבות לתחנה אחת ספציפית , אין צורך להתעסק עם אמצעי תשלום כלשהו ובסוף החודש תתקבל חשבונית מפורטת מאוד עם כל הוצאות התדלוק הכוללת מיקומים , כמות תדלוק וכו.. דבר אשר ייתן שליטה רבה על הוצאות אלו.

היתרונות המשמעותיים של שיטת הדלקן האוניברסלי

תהליך תדלוק מהיר – כל מה שצריך לעשות הוא להגיע לתחנה שאנו מעוניינים לתדלק בה להוציא את משאבת הדלק ולחבר אותה לפיית התדלוק שלנו !
הכל בצורה מהירה ונוחה ביותר. 

חסכון בזמן – אין לנו צורך להתעסק עם תשלומים כאלה ואחרים , אין צורך לזכור קוד סודי , וגם לא להיכנס לתחנה ולשלם דבר אשר גוזל מאיתנו זמן רב ולעיתים עלול לגרום לנו להוצאות כספיות מיותרות כיוון שאנו רוכשים מוצרים “על הדרך” אשר לא בהכרח יש לנו צורך בהם.

סדר וחיסכון לארנק-  בסוף כל חודש יקבל דו”ח מפורט על כל ההוצאות התדלוק בצורה מסודרת מה שיקל מאד על המשתמש כיוון שיקבל פירוט מפורט על כל תדלוק ותדלוק וכמובן ייתן לו את המיקום , את העלויות של כל תדלוק , את הזמנים שבהם תדלק והכל בצורה מרוכזת וחודשית.
מה שייתן הקלה עוד יותר משמעותית לחברות גדולות אשר דורשות מהעובדים לאסוף להם קבלות , לחשב את הסכומים של כל החודש ולנהל את האופרציה הזאת ולקבל שליטה מלאה על התדלוק שלכם . דבר נוסף זה תנאי התשלום בהתאם לעסקה ולהסכם אתם נהנים מתנאי תשלום טובים .

שירות מיוחד – מי שמותקן לו הדלקן האוניברסלי זכאי לשירות מיוחד ללא כל תוספת תשלום מצידו הוא מקבל תדלוק בשירות מלא!

ביטול התלות-  ניתן לתדלק באמצעות הדלקן האוניברסלי בכל שעות היממה ללא תלות באדם.

הגעתי לתחנה – איך אני מתדלק באמצעות הדלקן האוניברסלי?

ראשית עליכם לוודא שמותקן לכם הדלקן האוניברסלי כך שאם מותקן לכן הדלקן הישן עליכם לגשת ולהחליפו להתקן של דלקן אוניברסלי חדש , כל תחנות הדלק עובדות עם ההתקן החדש. באופן פרקטי, דלקן אוניברסלי הוא בעצם טבעת שמתקינים אותה בפתח כניסת הדלק (מיכל הדלק), וזוהי טבעת שיש לה את המידע המזהה של הצרכן הכל על גבי כרטיס שיש בו את כל המידע הדרוש כגון: מספר מזהה, מספר רכב, סוג דלק, הגבלות דלק ופרטים נוספים בנוסף המידע מכרטיס מועבר אל תוכנת החיוב החודשית כך שהנתונים עוברים אוטומטית ומוכנים לצפיה. 

הכרטיס עצמו הוא האמצעי תשלום. והכל יעבוד לפי מה שסגרתם עם החברה את תנאי התדלוק שלכם וההטבות המגיעות לכם.

לאחר שוידאתם שיש לכם התקן אוניברסלי – בואו ונתדלק!

אם כבר יש לכם הסכם תדלוק עם אחת מהחברות של תדלוק באמצעות התקן אוניברסלי מצוין! בואו נתדלק!

עליכם להגיע לתחנת דלק קרובה , לגמרי איזה שתרצו ולהגיע למשאבה שיש בה תדלוק באמצעות התקן אוניברסלי , על פי החוק החל מ2018 כל תחנת דלק חייבת בהתקן שכזה , במידה ונתקלתם בבעיה פנו לעובד התחנה!
מצאתם התקן כזה? נפלא! , פשוט הכניסו את פיית תדלוק ותדלקו כרצונכם!

סיימתם לתדלק? מצוין! , כעת כל שעליכם לעשות הוא להחזיר את המשאבה למקום המיועד לה ולקחת את החשבונית שיוצאת לכם אבל לגמרי אתם לא חייבים !
הכל יופיע לכם בסוף החודש ובחשבונית אחת מפורטת ומרוכזת עם כל הוצאות התדלוק , מיקומים גאוגרפים , וכל המידע שאתם צריכים על הוצאות התדלוק שלכם.
מכאן נשאר לכם רק להמשיך את הנסיעה שלכם !
נסיעה טובה ונפגש בתדלוק הבא!