דלקן אוניברסלי – כל מה שאתם צריכים לדעת

דלקן אוניברסלי זה המהפכה החדשה בתחום הדלק שהוא משמעותי כיום בחיים שלנו
זה ממש מאפשר לנו להתנהל בצורה נוחה ביום יום , כל אחד כיום שמחזיק ברכב יודע כמה זה מסובך לתדלק בכל תחנה כזאת או אחרת , והדלקן האוניברסלי הינו קסם אשר מאפשר לנו לעשות שימוש בתדלוק הרכב בכל תחנה שרק נחפוץ בה, אדם הממוצע אשר מחזיק ברכב נכנס לתחנת דלק כ-3 פעמים בשבוע על מנת לבצע תדלוק לרכבו , עד ההמהפכה של התקן התדלוק האוניברסלי מוצאים אנו את עצמנו משלמים אשראי או מזומן בתחנה וכל פעם במחיר אחר , ההמהפכה של התקן תדלוק הינה לאפשר ללקוח לשלם מחיר קבוע , ולקבל הנחה משתלמת במיוחד לכל מי שמחזיק בהתקן הדלקן,

ובמאמר הזה אנחנו נרחיב במפורט מהוא בדיוק דלקן אוניברסלי ולמה הוא כל כך חשוב!
היסטוריית “הדלקן”

את הדלקן המציאו בישראל בשנת  1983 עובדים של חברת תדיראן , העובדים היו מקבלים תלושים וכך היו מתדלקים מה שהיה מכביד מאוד ברישומים מנהליים על החברה .
הדלקן הוא רכיב אלקטרוני המוצמד לפתח של של פיית הדלק של הרכב ומפשיט לנו את תהליך של התדלוק מי שנוהג ברכב לא צריך למסור שום אמצעי תשלום כמו אשראי או התעסקות עם כסף מזומן כמו כן הדלקן מאפשר לבעל הרכב שליטה ושקיפות מלאה על צריכת הדלק. בתחילתו של עידן הדלקנים קושר כל דלקן לחברת דלק יחידה , שאתה הגיע בעל צי רכב להסכם מתאים למשל בחברת פז מותג הדלקן שלהם הוא בשם של “פזומט” ההסכמים האלו פגעו מאד בתחרות השוק של התדלוק ובמיוחד בכל החברות הקטנות למיניהם מה שהוביל לרפורמת הדלקן האוניברסלי .
מהי רפורמת הדלקן האוניברסלי?

רפורמה זאת נוסדה על ידי משרד האנרגיה ונכנסה לתוקף ב1 לינואר בשנת 2018
הרפורמה מאפשרת לכל נהג להחליט לתדלק בכל תחנה שרק בה הוא חפץ הרפורמה החזירה את התחרות לשוק מה שעזר מאד לכל החברות התחנות ומעתה כל נהג יוכל לקבל חופש גאוגרפי , הנהג לא תלוי בחברה מסויימת ויוכל להחליט לפי שיקוליו והעדפותיו האישיות מה שהופך את השימוש בדלקן למשמעותי הרבה יותר!

מי משתמש בדלקן אוניברסלי?

הדלקן האוניברסלי מיועד לבעלי עסקים ולחברות מסחריות אך לא רק!
בשנים האחרונות התחילה נהירה של המון לקוחות פרטיים לשימוש והתקנה בדלקן האוניברסלי וזה אודות לנוחות הרבה שהוא  מאפשר בעת התידלוק.

 

אז מה הם היתרונות הגדולים של הדלקן האוניברסלי?

 

  • תהליך תדלוק קליל ונוח – כל מה שעלינו לעשות בדלקן אוניברסלי הוא סך הכל להגיע לתחנת הדלק שאנו חפצים , להגיע למשאבה , לפתוח את הפתח שבו מתדלקים , ההתקן האוניברסלי מזהה את הרכב שלנו כך שמלבד הכנסת פיית הדלק אין לנו שום צורך להתעסק בשום דבר אחר!! נכון שזה פשוט קליל?

  • חסכון בזמן ובכסף- עם התפתחות עידן הטכנולוגי שאנחנו רק מחפשים איך להקל עלינו בזמנים תארו לעצמכם כמה זה פשוט הרבה יותר שאין לכם את הצורך של פעולת התשלום , עם זה התעסקות עם האשראי והקוד הסודי , או הכנסות לחנות הנוחות והמתנה בתור , וכן גם כסף!! כאשר אנו מבקרים בחנות הנוחות אנו עלולים להוסיף כמה מוצרים שבכלל לא תכננו לרכוש מה שמוביל לבזבוז כסף מיותר וגוזל מאיתנו זמן שיכולנו לחסוך .

  • סדר בארנק וחיסכון בכיס-  בסוף כל חודש יקבל דו”ח מפורט על כל ההוצאות התדלוק בצורה מסודרת מה שיקל מאד על המשתמש כיוון שיקבל פירוט מפורט על כל תדלוק ותדלוק וכמובן ייתן לו את המיקום ,את העלויות של כל תדלוק , את הזמנים שבהם תדלק והכל בצורה מרוכזת וחודשית.
    מה שייתן הקלה עוד יותר משמעותית לחברות גדולות אשר דורשות מהעובדים לאסוף להם קבלות , לחשב את הסכומים של כל החודש ולנהל את האופרציה הזאת ולקבל שליטה מלאה על התדלוק שלכם .
    דבר נוסף זה תנאי התשלום בהתאם לעסקה ולהסכם אתם נהנים מתנאי תשלום טובים .

  • הונאות/ זיוף-  באמצעות השימוש בדלקן אוניברסלי אנחנו מצמצמים את ההונאות והזיופים התדלוק יעשה אך ורק לרכב המוגדר בהסכם , כמו כן השימוש בדלקן אוניברסלי מונע מצבים של גניבות אשראי והונאות שונות.

  • שירות VIP – מי שמותקן לו הדלקן האוניברסלי זכאי לשירות VIP כאשר הוא מקבל שירות תדלוק מלא לאורך כל שעות היממה ללא תוספת תשלום.

  • ביטול התלות-  ניתן לתדלק באמצעות הדלקן האוניברסלי בכל שעות היממה ללא תלות באדם.