יתרונות התקן התדלוק: האם זה משתלם? בואו והכירו את היתרונות שלו 

כיום בשוק הדלקן האוניברסלי הוא זה ששולט , השימוש בהתקן האוניברסלי משנה את הכל!!! ונותן לצרכן יתרונות רבים כמו תדלוק קליל ונוח , חסכון משמעותי בזמן ואפילו חסכון גדול בכסף, כמו כן השימוש בהתקן אוניברסלי מאפשר לחברות גדולות עם ציי רכב ענקיים יכולת ניהול ושליטה על הוצאות התדלוק החודשיות , בנוסף לכך באמצעות בשימוש בהתקן האוניברסלי מצטמצמים משמעותית ההונאות והזיופים ומניעת גניבות כרטיסי אשראי , אלו רק חלק מהיתרונות הגדולים של התקן אוניברסלי קיימים עוד מספר יתרונות שאפילו לא הייתם מצליחים לחשוב עליהם. 

התחרות בשוק הדלק בישראל קיבלה פנים חדשים לגמרי מאז שרפורמת הדלקן האוניברסלי נכנס לתוקף,  התחרות הגדולה הפכה אותנו הצרכנים לנושאי כוח אמיתיים , כעת כל צרכן שנושא התקן אוניברסלי רשאי לתדלק בכל תחנת דלק שהוא חפץ בה , ללא תלות ברשת , בכל שעה , התהליך הרבה יותר נגיש ופשוט ונוח ,  ובנוסף לכך מונה מספר רב של ייתרונות משמעותיים. 

היתרונות הגדולים של התקן אוניברסלי סדר ופיקוח על הוצאת התדלוק

בסוף כל חודש יתקבל דו”ח מפורט על כל ההוצאות התדלוק בצורה מסודרת מה שיקל מאד על המשתמש כיוון שיקבל פירוט מפורט על כל תדלוק ותדלוק וכמובן ייתן לו את המיקום , את העלויות של כל תדלוק , את הזמנים שבהם תדלק והכל בצורה מרוכזת וחודשית.
מה שייתן הקלה עוד יותר משמעותית לחברות גדולות בעלי ציי רכב ענקיים  אשר דורשות מהעובדים לאסוף להם קבלות , לחשב את הסכומים של כל החודש ולנהל את האופרציה הזאת ולקבל שליטה מלאה על התדלוק שלכם כמו כן מתקבלת תמונה רחבה יותר של השימוש שמתבצע ברכב .
דבר נוסף זה תנאי התשלום בהתאם לעסקה ולהסכם אתם נהנים מתנאי תשלום טובים .

חיסכון משמעותי

מכיוון שנוצרה תחרותיות גדולה יותר ועם כניסת הרפורמה כל צרכן יכול לבחור באיזה תחנת דלק הוא רוצה לתדלק על פי שיקול דעתו ובהתאם לתנאי הדרך שלו, גם חברות ותחנות דלק קטנות כעת יכולות להכנס לשוק ולהציע הסדרים , הנחות משמעותיות ועוד שלל הטבות בצריכת הדלק בשונה משיטת הדלקן שהייתה בעבר , ששם היו הסכמים ארוכי טווח , התדלוק התבצע רק בתחנות דלק ספציפיות , התחרות הייתה הרבה יותר נמוכה , כעת עם גודל התחרות כך גדל גם גודל החסכון .

חסכון בזמן ותהליך תדלוק קליל ונוח

מרבית הנהגים מבזבזים את זמנם בחיפוש אחר תחנת דלק מתאימה עבורם , הן מבחינת תנאים , הטבות , וקבלת שירות כזה או אחר אבל עם כניסתו של הרפורמת הדלקן האוניברסלי הם לא צריכים לבזבז זמן נוסף והם יכולים לתדלק בכל תחנת דלק שבה הם חפצים ולזכות בדלק במחיר אחיד , כמו כן הם מקבלים שירות מיוחד VIP ויכולים לתדלק בשירות מלא ללא שום תוספת במחיר , דבר אשר תורם בחסכון משמעותי של זמן ומעתה נהגים לא יבזבזו את זמנם בחיפוש תחנת דלק ספציפית בנוסף לכך  פעולת התדלוק היא מהירה  וקלה  וכל מה שעלינו לעשות בדלקן אוניברסלי הוא סך הכל להגיע לתחנת הדלק שאנו חפצים , להגיע למשאבה , לפתוח את הפתח שבו מתדלקים , ההתקן האוניברסלי מזהה את הרכב שלנו כך שמלבד הכנסת פיית הדלק אין לנו שום צורך להתעסק בשום דבר אחר!! ואין שום צורך בהתעסקות עם התשלום , זכירת קוד סודי , סחיבת מזומנים .
פשוט נכנסים מתדלקים ויוצאים!

הדלקן מתאים גם לשלל סוגי לקוחות שונים

הטכנולוגיה של הדלקן האוניברסלי הכניסה שינוי מרענן וטוב לחיים שלנו והפכה את פעולת התדלוק לקלה הרבה יותר , פשוטה הרבה יותר ואפילו אף זולה יותר!
ההבדלים בין התדלוק המסרותי לתדלוק בהתקן האוניברסלי משמעותיים ביותר ועוזרים ללקוחות פרטיים אך לא רק , גם בעלי ציי רכבים וחברות גדולות באמצעות השימוש בהתקן האוניברסלי  מקל משמעותי על מעקב וצריכת התדלוק ואפילו חוסך כסף! אז כל מי שרוצה לעקוב אחר צריכת הדלק שלו בצורה מפורטת ומסודרת צריך להתקין התקן אוניברסלי , כמו כן באמצעות התקן זה הוא עשוי לחסוך כסף , זמן , ולקבל שירות ומחירים הרבה יותר טובים ומעקב מפורט ביותר על צריכת הדלק , בסוף כל חודש תשלח אליו קבלה אשר מפרטת ועוקבת על צריכת הדלק שלו .