עובדי חברה? כמה דלקן אוניברסלי משתלם עבורכם?

דלקן אוניברסלי כבש את חיינו עם כניסתה של הרפורמה בשנת 2018 , ארגונים רבים וגם חברות ראו בזה כמשנה דרך במישור התדלוק , היתרונות הרבים שלו לחברות הם כל כך מיוחדים שגם עובדי החברה וגם בעלי החברה נהנים , רוצים לשמוע עוד על יתרונותיו של התקן תדלוק אוניברסלי? המשיכו לקרוא את המאמר הבא!

אז מה זה בעצם דלקן אוניברסלי?

עם התפתחות הטכנולוגיה פעולת התדלוק נהפכה להרבה יותר פשוטה וקלילה אשר אינה מצריכה דבר מהמשתמש ובלבד שתהיה לו התקן אוניברסלי על רכבו .

אז כך זה בעצם עובד:
על פתחה של פיית התדלוק ברכבים מתקינים התקן תדלוק אוניברסלי שזה מעין טבעת אלקטרונית אשר מתחילה לפעול ברגע שמכניסים את פיית הדלק מהמשאבה לתוכו , כל שעל המשתמש לעשות הוא לתדלק בלבד!! הוא אינו צריך להתעסק בתשלומים על התדלוק , אינו צריך לקחת קבלה בסיום , ולא לדאוג לכל המעבר , שימוש בקוד סודי , “סחיבת” מזומן ועוד פעולות אשר אנו נתקלים בהם כאשר אנו מתדלקים את רכבנו , מיד בסיום תדלוק עליו להחזיר את הפייה למשאבה ופשוט להמשיך לנסוע!!

אז איך בעצם משתלם לי כבעל חברה לממן לעובדים שלי התקן תדלוק אוניברסלי? וגם מה ההבדל בין דלקן אוניברסלי לאוטומטי?

אז התקן תדלוק אוטומטי הוא מכונה גם התקן תדלוק אוניברסלי וזאת בשל האוניברסליות של המתדלק כלומר כאשר יש לעובדים שלכם התקן תדלוק אוניברסלי העובדים יכולים לתדלק את רכבם בכל מקום ללא שום תלות לתחנת דלק ספציפית או למיקום של תחנה מסוימת כמו כך אין מחויבות לרשת תדלוק מסוימת והתדלוק יכול להתבצע במגוון של רשתות מה שנותן יתרון אדיר לעובד הנייד עם רכבו , כיוון שכך הוא לא יכול להתקע במקום מסוים בלי דלק כי יכול לתדלק בכל הארץ , ללא שום תלות במיקום גאוגרפי .
לעובד אין צורך להתעסק עם תשלום ולקיחת קבלות למעסיק הוא רק נכנס ומתדלק ואילו בסוף החודש המעסיק מקבל חשבונית אחת גדולה ומרוכזת אשר בה מפורטים כל הוצאות התדלוק של העובד. בעל החברה מקבל שליטה ובקרה מלאה על העובד שלו והוא רואה היכן תדלק , מתי תדלק וכל כמה זמן , ובכך יכול לעקוב בצורה פשטנית וקלה ולהביא לחיסכון משמעותי של החברה . 

רפורמת התקן תדלוק אוניברסלי טובה לעסקים וחברות 

עם כניסתה של הרפורמה בכל תחנת דלק חייב להיות משאבות התומכות תדלוק עם התקן תדלוק אוניברסלי , כניסתה של הרפורמה שינתה את כל מה שאנחנו יודעים על שימוש בהתקן תדלוק , מעתה יוכלו הנהגים לתדלק בכל תחנת דלק שבה הם יבחרו , בצורה קלילה פשוטה ונעימה .
בסוף החודש תשלח חשבונית אחת של כל התדלוקים שנעשו בחודש האחרון עם התקן תדלוק אוניברסלי , כך יהיה אפשר לשלם בתשלום אחד על כל החודש מבלי לשלם כל פעם על כל תדלוק ותדלוק דבר אשר חוסך המון זמן יקר והתעסקות עם מזומנים , אשראי , קוד סודי , קבלות ועוד..
מעתה אנו יכולים להיות חופשיים יותר ולא צריכים להתחייב לחברת דלק אחת , היום אפשר לתדלק בכל רשת הנקראת לדרכנו בעת הנסיעה ברכב , הרפורמה פתחה את התחרות מחדש ועכשיו גם חברות דלק קטנות נכנסות לתחרות , אתם תוכלו לפנות לאיזה חברה שתרצו גדולה או קטנה ולהשיג לכם מחירים אטרקטיבים ונוחים על הוצאת התדלוק שלכם.

 

אז איך אני מתקין התקן תדלוק אוניברסלי לעובדים שלי? מה אני צריך לעשות?

ראשית עליכם לחפש איזשהו גוף צרכני כגון חברות אשראי מסויימות אשר מציעים לכם הטבות והנחות מסוימות על הוצאת התדלוק במידה ותבחרו להצטרף אליהם.

ניתן גם ליצור קשר עם רשתות הדלק לברר מולם על מחירים , הסכמים והטבות בלעדיות אשר הם מוכנים לתת ללקוחות שלהם במידה והם יצטרפו להתקן תדלוק אוניברסלי אצלם .
מצאתם רשת או גוף?  מצויין!! בררו את כל העלויות מראש , בידקו שהם אכן מתאימים לצרכים שלכם , בדקו שיש לכם הטבות שוות!!  שמופיעים התעריפים , מסגרת אשראי של תדלוק , כל כמה זמן נסגרת לכם חשבונית , מתי אתם צריכים לשלם וכו…

השלב הבא הוא התקנה פיזית של התקן תדלוק אוניברסלי , עליכם לשלוח את העובד שלכם לבצע התקנה של התקן תדלוק אוניברסלי , ורק לאחר ביצוע של ההתקנה של התקן תדלוק אוניברסלי הוא יכול לגשת לתחנות דלק אשר יש להם משאבות חכמות ולבצע את פעולת התדלוק בצורה קלילה ופשוטה מבלי לדאוג לנושא התשלום.

 

לסיכום

אם אתה בעל עסק התקן תדלוק אוניברסלי זה הדבר הטוב ביותר שהעסק שלך צריך , העובדים שלך מרגישים את הפינוק והנוחות שאתה מאפשר להם וכמובן מחזירים בהתאם , הם מרגישים מוערכים , והוצאת התדלוק נעשת עבורם פשוטה וקלילה , וכמובן אתה בעל העסק תהנה מסדר וארגון של הוצאת התדלוק של העסק שלך , תקבל בסוף חודש חשבונית אחת גדולה ומרוכזת אשר מפרטת את כל ,הוצאות התדלוק של העסק , כמו כן תהיה זכאי להטבות בלעדיות והנחות מיוחדות במיוחד עבור העסק שלך , עדיין אין לך?? בוא והצטרף אלינו!!