דלקן אוניברסלי משנה לכם את החיים – בואו ונבין כמה משמעותי השימוש בו

ראשית בואו ונבין מהו הדלקן האוניברסלי ?
בעלי חברות גדולות אשר יש בבעלותם המון כלי רכב מודעות למורכבות הגדולה בניהול אחר רישומי התדלוק , עלויות , חשבוניות וכל מה שזה מצריך והודות לשימוש בדלקן האוניברסלי כל הכאב ראש הזה נחסך מהם ועוד אפילו נותן להם יתרונות רבים כבונוס! 

אז איך בעצם הדלקן האוניברסלי עובד?

הדלקן הוא רכיב אלקטרוני המוצמד לפתח של של פיית הדלק של הרכב מפשט לנו את תהליך של התידלוק מי שנוהג ברכב מסיר את מכסה הדלק ומכניס את פיית התדלוק ומתחיל לתדלק נכון שזה פשוט? , כמו כן אין צורך למסור שום אמצעי תשלום כמו אשראי או התעסקות עם כסף מזומן כמו כן הדלקן מאפשר לבעל הרכב שליטה ושקיפות מלאה על צריכת הדלק ובסוף החודש מתקבלת חשבונית אחת מרוכזת עם פירוט מלא על הוצאות התדלוק.

יש לי דלקן רגיל למה אני בעצם צריכה דלק אוניברסלי?

כדי להבין זאת קודם נסביר את ההיסטוריה בעבר כל התקן תדלוק היה משוייך ספציפית לתחנת דלק מסויימת למשל חברת פז היא בעלת המותג פזומט זאת אומרת שדלקן מסוים משויך לחברת דלק יחידה דבר שמקשה מאד כיוון שזה איפשר לנהגים לתדלק אך ורק בחברת דלק מסויימת דבר אשר הגביל מאד במיקומים הגאוגרפים , העלויות וכו..
בפרוץ עידן הדלקנים האוניברסלים כל זה השתנה ומעתה אין צורך להתחייב לתחנות ספציפיות , ניתן לתדלק בכל מקום גאוגרפי בארץ , מחירי התדלוק נשארים זהים בהתאם לחוזה שסגרתם וכמובן השוק נפתח שוב לתחרות.

ההסכמים הישנים פגעו מאד בתחרות השוק של התדלוק ובמיוחד בכל החברות הקטנות למיניהם מה שהוביל לרפורמת הדלקן האוניברסלי ומעתה משרד האנרגיה קידם תקנות שמחייבות התקנה של דלקנים אוניברסלים והחלפתם של כל הדלקנים הישנים.

הדלקן האוניברסלי עוזר לנהל את העסק!

חברות גדולות שיש בבעלותם המון רכבים מודעות לקושי העיקרי שהוא ניהול הוצאות התדלוק אם זה לבקש מהעובדים לשמור את הקבלות , לתת לצוות ניהולי שיבדוק שאכן הוצאות התדלוק מתאימות , להתעסק בחיובים וזיכויים של הנהג מה שמצריך אופרציה גדולה ונרחבת מאד שיינהל את זה, ולכן התקנת הדלקן האוניברסלי פותרת את כל הבעיה הזאת ע”י כך שבסוף כל חודש בעל החברה מקבל חשבונית אחת מרוכזת ומפורטת מאד על צריכת הדלק של הנהג וכן מיקומים גאוגרפים של כל תדלוק ותדלוק מה שמאפשר לבעל החברה שליטה ובקרה מלאה בכל ההוצאות התדלוק בצורה קלילה ונוחה! 

יתרונותיו של הדלקן האוניברסלי 

לדלקן אוניברסלי יש יתרונות רבים מאד כעת נפרט על היתרונות הבולטים ביותר שלו 

  1. תהליך תדלוק קליל  כל מה שעלינו לעשות בדלקן אוניברסלי הוא סך הכל להגיע לתחנת הדלק שאנו חפצים , להגיע למשאבה , לפתוח את הפתח שבו מתדלקים , ההתקן האוניברסלי מזהה את הרכב שלנו כך שמלבד הכנסת פיית הדלק אין לנו שום צורך להתעסק בשום דבר אחר!

  2. מעקב אחר צריכת הדלק החודשי .
  3. חסכון בזמן והמתנה בתור , אין צורך בתשלום והתעסקות עם קוד סודי ומזומן .
  4. קבלת שירות תדלוק מלא ללא תוספת תשלום.
  5. סדר בארנק וקבלת חשבונית אחת מרוכזת בסוף החודש .
    מה שייתן הקלה עוד יותר משמעותית לחברות גדולות אשר דורשות מהעובדים לאסוף להם קבלות , לחשב את הסכומים של כל החודש ולנהל את האופרציה הזאת ולקבל שליטה מלאה על התדלוק שלכם .
    דבר נוסף זה תנאי התשלום בהתאם לעסקה ולהסכם אתם נהנים מתנאי תשלום טובים .

 
אז איך בעצם  חוסכים בזמן ובעלויות באמצעות הדלקן האוניברסלי?

מכיוון שהתדלוק ניתן בכל מיקום גאוגרפי ובכל מקום בארץ אנו חוסכים זמן רב בחיפוש אחר תחנה מתאימה ויכולים לתדלק בכל מקום שנחפוץ , הצורת תדלוק וחוסר ההתעסקות עם התשלום גם מקלה עלינו מאד וחוסכת לנו זמן יקר.
מלבד זאת ספקיות הדלקנים האוניברסלים שיש היום מציעות לנו הסדרים ומחירים אטרקטיבים ביותר על תעריפי הדלק , ונותנים לנו את האפשרות לקבל דלק במחיר זול הרבה יותר , דבר אשר לא ניתן להשגה בתדלוק רגיל או בשימוש דלקנים ישנים. קדימה זה הזמן שלכם גם לעבור לדלקן אוניברסלי ולהקל עליכם משמעותית את ההתעסקות עם התדלוק מה גם שאתם יכולים לחסוך בעלויות וניהול מערך התדלוק.